Telefon: +48 612238602
E-mail: info@globalnet.com.pl

Zespół


Naszą największą wartością są ludzie, którzy współpracują z Globalnet od samego początku i codziennie realizują cel, jakim jest dostarczenie naszym klientom wartościowych produktów, które umożliwiają im rozwój. Nasz zespół składa się z programistów, edytorów, developerów, grafików i działu obsługi.

Monika Nowakowska-Twaróg
Członek zarządu, a zarazem jej Dyrektor Kreatywny.
Mikołaj Nowakowski
Członek zarządu, odpowiedzialny za rozwój i nadzór działu IT oraz Działu Sprzedaży.
Anna Nowak – Edytor/Developer kursów a także Doradca Sprzedaży ds. systemu Losglobos
Jestem filologiem angielskim. Studiowałam filologię angielską z elementami języka i kultury niderlandzkiej na UAM w Poznaniu. Jestem też absolwentką podyplomowych studiów w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych UAM. W Globalnet zajmuję się tworzeniem zawartości platformy Losglobos oraz sprzedażą rozwiązań proponowanych przez Globalnet.
Grażyna Chamielec - Edytor/Developer kursów
Dla przyjaciół Ika – ukończyłam anglistykę na Wydziale Neofilologii UAM w Poznaniu a następnie podyplomową Szkołę Tłumaczy i Języków Obcych UAM; nauczyciel, tłumacz. W Globalnet zajmuję się tworzeniem treści ćwiczeń i kursów na platformie Losglobos.
Tomasz Basiński - Edytor/Developer kursów
Ukończyłem filologię angielską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu , a następnie podyplomową Szkołę Tłumaczy i Języków Obcych UAM. W Globalnet zajmuję się tworzeniem treści ćwiczeń i kursów na platformie Losglobos.
Piotr Jędrzejak - Edytor/Developer kursów
Absolwent studiów magisterskich filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W Globalnet zajmuję się tworzeniem treści ćwiczeń i kursów na platformie Losglobos.
Katarzyna Łasocha - Edytor/Developer kursów
Absolwentka anglistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Katarzyna zajmuje się tworzeniem kursów i ćwiczeń, a także tłumaczeniami tekstów humanistycznych i psychologicznych.
Daria Polańska - Edytor/Developer kursów
Absolwentka germanistyki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, zajmuje się tworzeniem kursów i ćwiczeń na platformie Losglobos.
Tomasz Wysocki – Programista
Celem naszego działu jest tworzenie nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań w oparciu o dostarczone projekty aplikacji. Zmieniamy pomysły i koncepcje na działające systemy. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne technologie dla stworzenia przyjaznego interfejsu.
To improve is to change. To be perfect is to change often.

Winston Churchil

Zmieniaj się razem z nami - Globalnet.